Digitalizacja

CZY NIE TAK WYGLĄDA TWOJE ARCHIWUM....??


    Wszelkie dokumenty skanowane w naszej firmie są objęte ochroną i nie mają prawa trafić w "niepowołane ręce" ... wgląd do dokumentów powierzonych nam jest bardzo ograniczony a tym samym usługodawca ma gwarancję że dokumentacja jest pod pełną ochroną i kontrolą. Od momentu zlecenia do chwili wykonania zagadnieniem wykonania zlecenia zajmuje się tylko i wyłącznie jedna osoba. Dokładność wykonania usługi jest weryfikowana w następnym etapie przez specjalistę w naszej firmie. Zweryfikowana usługa według specyficznych kryteriów trafia do usługodawcy dzięki czemu mamy gwarancję perfkcyjnie wykonanej usługi.

Te serwisy warto odwiedzić

  • Usługi kserograficzne Lublin
  • Oferuje bogatą gamę usług związanych z kopiowaniem i drukowaniem dokumentów monochromatycznych, kolorowych oraz wielkoformatowych.
  • Kopiarki WARSZAWA
  • CONVERT to ustalona w branży renoma wynikająca z rzetelności i wysokiej jakości naszych usług. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. Sprzedajemy urządzenia techniki biurowej takie jak: kserokopiarki, faxy, drukarki komputerowe, laminatory, niszczarki dokumentów i inne. Serwis drukarek i kopiarek w Warszawie.
  • Kopiowanie wielkoformatowe do BO+
  • - to usługa, której celem jest uzyskanie wysokiej pozycji Państwa strony w wynikach wyszukiwania dla określonych słów lub fraz kluczowych. W związku z faktem, iż najwięcej wejść na strony WWW pochodzi z wyszukiwarek internetowych, najlepszą formą promocji i podniesienia oglądalności strony, a co za tym idzie zysków, jakie potrafi ona wygenerować, będzie spowodowanie by znalazła się ona w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.
  • PLAKATY LUBLIN
  • Promocja przez plakaty może zwiększyć oglądalność Państwa strony o 1000 % a nawet więcej !! Pewnie już wcześniej spotkaliście się Państwo z podobnymi stronami z ofertą plakaty, gdzie podano przykłady "peanów pochwalnych" (inaczej mówiąc referencji) pod adresem , bez podania konkretnych osiągniętych rezultatów. My postanowiliśmy zrobić inaczej i sami możecie Państwo sprawdzić na jakich papierach drukujemy plakaty.
  • Skanowanie dokumentów do formatu B0+
  • szczególnym zainteresowaniem cieszy sie format PDF ze względu na możliwość zamieszczenia pliku w internecie a tym samym umożliwienie korzystania z tych plików przez firmy "stające" do przetargu. Informujemy że jednostki rządowe (Urzędy Gmin - Urzędy Powiatowe - Urzędy Wojewódzkie) jak również jednostki pozarządowe mogą liczyć na ceny do negocjacji.